Kuchyně Nobilia

Kuchyně Nobilia - navržené pro vaše pohodlí

Vítejte na našich stránkách! Jsme oficiálním prodejcem značky Nobilia, jedné z nejuznávanějších značek kuchyní na světě. Nobilia, to je synonymum pro kvalitu. Všechny kuchyně jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů a důkladně testovány, aby splňovaly nejnáročnější požadavky na trhu. Velký důraz je ovšem dáván také na ergonomii a estetiku! Díky tomu jsou kuchyně Nobilia nejen krásné, ale i odolné a dlouhodobě funkční.
PROLISTUJTE SI AKTUÁLNÍ KATALOGY
Nobilia - vice než kuchyně

Kvalitní nábytek nejen do kuchyně

Pokud chcete mít domov podle svého gusta,

Nobilia je pro vás tou pravou volbou

. Pod touto značkou se skrývají nejen kuchyně, ale i koupelny Nobilia, obývací pokoje, technické místnosti nebo šatní skříně na míru. Výrobce nábytku Nobilia staví na dlouholeté zkušenosti, kvalitě a zároveň sleduje nejnovější trendy a technologie v oblasti nábytku. Můžete si také vybrat z bohaté nabídky dekorů a designových prvků, které odrážejí váš jedinečný styl.
OBJEVTE S NÁMI SVĚT NOBILIA

Online plánovač kuchyní

Zkuste si představit kuchyň, která přesně odráží váš styl, osobnost a způsob života. Kuchyň, která je praktická, pohodlná a krásná. Takovou kuchyň si můžete snadno a rychle navrhnout s online plánovačem nobilia. Vytvořte si 3D model kuchyně a vyberte si z bohaté nabídky stylů, barev, materiálů a doplňků, které budou ladit s vaším interiérem. S online plánovačem nobilia si dopřejete zábavu i inspiraci a získáte kuchyň, která vám bude dělat radost každý den.
ONLINE PLÁNOVAČ NOBILIA

Kreativita na dosah ruky!

Představujeme vám novou kolekci nábytku od společnosti Nobilia. Na 5.000 metrech čtverečních vás čeká více než 135 designových návrhů. Vaše osobní 360° prohlídka aktuálních trendů, inovativních produktů a exkluzivních novinek Nobilia čeká pouze na vás. Vítejte!
NOBILIA - VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Máte zájem o konzultaci nebo schůzku na studiu?

Líbí se vám kuchyně Nobilia a chtěli byste se sejít nad návrhem? Nechte nám na sebe číslo a my se vám brzy ozveme.
+420
Děkujeme,
brzy se Vám ozveme
Ajaj, něco se pokazilo,
zkuste to prosím později
NAVŠTIVTE STRÁNKY VÝROBCE